ESCE NP-1000 – niepalny klej rozpuszczalnikowy, przeznaczony do klejenia gumowych taśm przenośnikowych ,,na zimno”. Klej nadaje się również do łączenia tkaniny, skóry naturalnej, skóry syntetycznej, tekstyliów, gumy twardej między sobą i z metalem. Dzięki temu, że jest klejem niepalnym, można go stosować w miejscach pożarowo niebezpiecznych.
OPAKOWANIE: 1kg klej +50g utwardzacz

ESCE P-1000 – palny klej rozpuszczalnikowy przeznaczony do klejenia gumowych taśm przenośnikowych ,,na zimno”. Klej nadaje się również do łączenia tkaniny, skóry naturalnej, skóry syntetycznej, tekstyliów, gumy twardej między sobą i z metalem.
OPAKOWANIE: 0,8 kg klej + 40g utwardzacz

ESCE HOT-5000 – niepalny klej przeznaczony do klejenia gumowych taśm przenośnikowych ,,na gorąco”.
OPAKOWNIE: 1kg klej + utwardzacz

ESCE MG – 2000 – dwuskładnikowy rozpuszczalnikowy klej kauczukowy przeznaczony do klejenia gumy z metalem.
OPAKOWANIE: 0,8 kg składnik A, 40g- składnik B, 4 kg składnik A, 200g – składnik B

ESCE PIMER- METAL RB – podkład gruntujący metal do połączeń z gumą. Zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją i aktywuje powierzchnie do klejenia.
OPAKOWANIE: 1kg

ESCE NP-1000 – niepalny klej rozpuszczalnikowy, przeznaczony do klejenia gumowych taśm przenośnikowych ,,na zimno”, także do połączeń gumy z metalem.
OPAKOWANIE: 1kg klej +50g utwardzacz

ESCE P-1000 – palny klej rozpuszczalnikowy przeznaczony do klejenia gumowych taśm przenośnikowych ,,na zimno”, a także połączeń gumy z metalem.
OPAKOWANIE: 0,8 kg klej + 40g utwardzacz